banyo tadilat fiyatları

Ortalama Banyo Tadilat Fiyatları 2022

Yılların birikimi ve tecrübesiyle banyo tadilat fiyatları konusunda en uygun fiyatı vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

banyo tadilat fiyatları

Banyo tadilat fiyatları banyo tesisatı, banyo mobilyaları, zemin döşemeleri, ve işçilik gibi etkenlere bağlı değişiklik göstermektedir. Banyosunu yenilemek isteyenler ilk olarak banyoda ne gibi değişiklikler yapacağına karar vermelidir. Hangi malzemeleri kullanmak istiyorsunuz? Tüm banyoyu yenilemek ve banyonun belirli kısımların tadilat yaptırmak istiyorsanız. Tesisat malzemesinin özelliği ve kurulum maliyeti oldukça önemlidir. Banyo yenilemek içi  ortalama fiyat 3 bin 4 bin TL arası ortalama banyo tadilatı için 14 – 20 bin TL gözden çıkarılmalıdır. Dekorasyon uzmanı çalışanları ile banyonuza yeni ve lüks bir görünüm katın. Hatta daha kullanışlı hale getirmek de mümkün.

Banyo Tadilat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Banyo yenilerken alan açma maliyeti, su ve elektrik tesisatının değiştirilmesi, ısı ve yalıtım gibi işlemler de banyo tadilat fiyatları oluşturulurken belirleyici olmaktadır. Bunlar göze alınarak bir maliyet çıkarmalısınız. Ortalama banyo ya da lüks banyo isteğine göre malzeme kalitesi de eklenerek fiyat çıkarılmalıdır. Özellikle kalıcı banyo, kısmi banyo ya da alan büyültme işlemlerine karar vermek işe başlanması için önemlidir. Kalıcı banyoları genellikle ev sahipleri tercih etmektedir. Kısmi banyolar ise banyonun sadece belirli kısmına işlem yapılıp banyonun güzel görünüme kavuşması sağlanmaktadır.

banyo tadilat fiyatları

Alan büyültme ise yıkma, kırma, dökme, yerleştirme gibi işlemlerle yapıldığından işçilik daha fazladır. Küçük bir banyoyu büyütürken alınacak banyo tadilat fiyatları biraz yüksek olabiliyor. Uygun bir bütçe ayırmanız da fayda var. Sizde banyonuzun rahatsız edici görüntüsünden kurtulun. Yapmanız gereken tek şey dekorasyon uzmanından yardım almak. İster orta düzey bir banyo isterseniz de lüks banyo yaptırmak isteyin. Sizin yaptırmak istediğiniz tadilat çeşidi her neyse buna uygun olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Banyo tadilatı ve dekorasyonu konusunda sunulan birçok hizmet sayesinde yepyeni tasarımlar ve işçiliklerle tanışabilirsiniz. Büyük bir banyonuz varsa banyo tadilat fiyatları açısından maliyet biraz daha fazla olacaktır. Buna boş bir masraf gözüyle bakmayın. Banyonuzun içinize sinmesi daha önemli. Özellikle duşa kabin bir banyo da en çok dikkat edilen tadilat ürünü olmakta. Duşa kabin zeminine kesinlikle bir izolasyon yapılmalıdır. Bu zeminlere de yeni bir seramik döşenmesi sağlanmalıdır. Asma tavan ve ışıklandırma da banyonun konumuna göre belirlenip titizlikle yapılmalıdır. Banyoda kullanacağınız zemin ve duvar kağıtlarının renk uyumu da banyonuza şıklık katacaktır.

banyo tadilat fiyatları

Renklerin uyumu, banyo mobilyaları gibi ayrıntılar tamamen sizin zevkinize göre yapın. En lüksünden en orta düzeylisine kadar banyo tadilat fiyatları seçimleriniz doğrultusunda ortaya çıkmaktadır. İlginizi çekebilir Banyo Proje Tasarımı Nasıl Olmalı? Bazen bütçenizi zorlasa da eski halinden çok daha lüks ve gösterişli banyolara sahip olun. Bu banyolar Dekorasyon Uzmanı firmamız tarafından titiz ve usta bir işçilikle beğeninize sunulmaktadır.

    Leave Your Comment Here