alçıpan duvar fiyatları

Alçıpan Duvar Fiyatları Nedir?

Geniş alanların bölünmesinde hızlı ve ekonomik çözüm sunan alçıpan duvar fiyatları konusunda uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz.

Alçıpan duvar fiyatları firmalar arası ve kaliteli işçiliğe göre değişkenlik gösterir. Alçıpan duvar yapımı kısa zamanda tamamlanan bir inşaat şeklidir. C profiller ile alçıpan hazır duvarların birleşimi ile sağlam ve hafif bir malzemeden duvar yapılabilmesi oldukça pratik bir uygulamadır.

alçıpan duvar fiyatları

Alçıpan duvar fiyatları açısından da bütçeleri yormadan firmamızın anlaşmalı olduğu inşaat malzemeleri satan firmalardan temin edilerek firmamız ustalarınca sağlam ve düzgün bir şekilde alçıpan duvar yapılmasını istediğiniz alana monte edilmektedir. Genellikle daha hızlı uygulandığı için tercih edilen bir duvar türüdür.

Alçıpan Duvar Fiyatları Pahalı mı?

Geniş bir alanınız olduğunda ve odalara ya da farklı şekilde bölmelere ayırmak isteyebilirsiniz. Yapılar bazen farklı amaçlarla zaman zaman eski hali yerine farklı bir düzenle yeniden dizayn edilirler. Firmamız sizlere kafanızda oluşan plan dahilinde bölmek istediğiniz alanlar için alçıpan duvar fiyatları vermektedir.

Eğer firmamız tarafından sunulacak alçıpan duvar yapımı için aldığınız fiyat bütçeniz için uygun olduğunda anlaşmalı olduğumuz tedarikçilerimizden inşaat yapılacak alanın ölçülerine göre belirlenen alçıpan duvar kalıpları ve c profil gibi malzemeler alınıp bir an evvel işe koyuluruz.

alçıpan duvar fiyatları

İsteğe göre alçıpan duvarlar daha kalın veya daha yalıtımı yüksek olacak kalitede yapılmaktadır. Kendi tecrübemiz ile sizin ihtiyacınız olan alçıpan duvar konusunda gerekli tavsiyeleri vermekten memnuniyet duyarız. Alçıpan duvar fiyatları sağlamlığı ve pratik uygulanabilirliği ile diğer alternatiflere göre öne çıkmaktadır.

Alçıpan duvarlar çok pahalı olmayan alçının sıkıştırılması ile oluşur hazır paneller halinde satılmaktadır. Bu panellerin sabitleştirilmesi için profil denilen sağlam metal malzeme kullanılmaktadır.

Alçıpan Duvar Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde birçok yerde kullanıldığına şahit olduğumuz alçıpan duvarlar çok sayıda faydalı özelliği ile tercih edilmesi mantıklı bir bölme alternatifidir. Prefabrik veya çelik evlerde duvarlar hafif olsun diye alçıpan duvar tercih ederiz .

alçıpan duvar fiyatları

Montajı işin ehli firma ustalarımızca oldukça kolay olan alçıpan duvar fiyatları ile diğer özelliklerinin yanında ayrıca bir avantaj sunmaktadır. Aşağıda alçıpan duvar özellerinden bahsedeceğiz.

  • Alçıpan duvarlar yanmaz malzemelerdir.
  • Aynı zamanda hafif ve dayanıklı olan bu malzemeler depreme dayanıklıdır.
  • Kesimi kolaydır, istenilen ölçüde parçalara ayrılarak kolay montaj imkânı tanır.
  • Tekrar sökülüp başka alanlarda kullanılmaya uygun bir malzemedir.

Alçıpan levhalar genellikle bir metre 20 santim genişliğindedir. Bazı durumlarda bu levhalar üç metre veya iki metre uzunluğunda da olabilmektedir. Bir buçuk santim kalınlığında alandan tasarruf edilmesine katkı verirler. Günümüzde pek çok yerde kaşımıza çıkmaktadırlar. İlginizi çekebilir Mutfak Tadilatı Kaç Gün Sürer? Geçmişte yapmış olduğumuz alçıpan duvarlar ve çeşitli ara bölme inşaatları gündeme gelmekteyiz. Dekorasyon Uzmanı firmamız sizlerin her türlü tasarım ve dizayn fikirlerinize açıktır. Hem katkı sunup hem de hayata geçirmeye yardımcı olacaktır.

    Leave Your Comment Here