mutfak tadilatı

Mutfak Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Mutfak tadilatı konusunda İstanbul’da kaliteli hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak mutfak tadilatı hizmeti vermektedir.

Mutfak tadilatı kaç gün sürecek. Bu durum genellikle mutfağınızın büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Tabi burada mutfağa ne gibi işlemler yapılacağı da önemlidir. Dekorasyon uzmanı olarak mutfağınızda istediğiniz ve görmeyi dilediğiniz modern ve şık görünümleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Mutfak tadilatları diğer evin diğer odalarına göre daha çok incelik istemektedir. Durum böyle olunca iş teslimatı biraz uzun sürmektedir. Genellikle 15 gün sürmektedir. Bu süre yeni eşya alımı ve o siparişlerin teslim edilişini de içermektedir. Aksi takdirde kendi eşyalarınızı kullanacaksanız eğer 1 haftada işlem bitmiş olur. Dekorasyon Uzmanı ile mutfağınızı bambaşka bir hale getirmeniz mümkün.

mutfak tadilatı

Mutfak Tadilatı Nasıl Yapılır?

Mutfağın evin içinde en çok vakit geçirilen alanlardan biri olduğunu biliyoruz. Özellikle ev hanımları sayısız kez mutfağa girip çıkmaktadır. Modern ve her şeyin kullanışlı olduğu bir mutfakta herkes yemek yapmak ve vakit geçirmek ister. Bu yüzden mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler öncelikle belirli bir sıralama ile işe başlamalıdır. Hijyen ve genişlik, kullanışlık açısından mutfaklar daha elverişli hale getirilmektedir. Tüm mutfak tadilatlarında ilk olarak dolap ve tezgahın sökülmesi gerekir. Ardından zeminde yer alan seramikler sökülür, su ve elektrik tesisatı doğru şekilde döşenmektedir.

mutfak tadilatı

Mutfak tadilatı için elektrik ve su tesisatı da tamamlandıktan sonra sıva, alçı, boya ve isteniyorsa duvar kağıdı kaplama işlemi yapılmaktadır. Daha sonra tezgah üzerine seramik döşenerek mobilyalar, dolaplar monte edilerek işlem tamamlanmış olur. Hayalinizdeki mutfağa ulaşmak ve daha kullanışlı hale gelmesi sağlamak amacıyla dekorasyon uzmanı harika işçiliğiyle mutfaklarınıza dokunmaya devam etmektedir. Mutfağınızı eski görünümden kurtarıp yepyeni ve estetik haliyle sizlere sunmaktayız.

Neden Mutfak Tadilatı Yaptırmalıyım?

Mutfak adeta evin kalbi niteliğindedir. Bu yüzden çok iyi şekilde kullanımı ve harika tasarımlarla dekore edilmesi gerekmektedir. Mutfak tadilatı her geçen yıl değişiklik gösteren dekorasyon modelleriyle insanların da zevklerinin değişmesine neden olmaktadır. Bu yüzden en modern ve trend olan mutfak dekorasyonu herkesin mutfağında görmek istediği görseller arasındadır. Mutfakta yapılan yemekler geçirilen vakit göz önüne alındığı daha çok yıpranma olmaktadır. Çünkü pişen yemekler nem, buhar vb. durumlarla mutfağı deforme etmektedir.

mutfak tadilatı

Bu gibi rahatsız eden durumlarda mutfak tadilatı yapılmasını gerektirerek mutfağın yenilenmesi ihtiyacını artırmaktadır. Yeni işlemlerin ve yeni detayların kullanılmasıyla daha ince bir iş halini almaktadır. Mutfağınızı yaptırmak istiyorsanız önce kendi zevklerinizi göz önünde bulundurun. İyice araştırıp düşündükten sonra mutfağınızı gönül rahatlığıyla dekorasyon uzmanı çalışanlarına emanet edebilirsiniz. Mutfak tasarımlarında gerek renk uyumları gerekse yapılacak işlemin titizlikle yürütülmesi Dekorasyon Uzmanı tarafından sağlanmaktadır. İlginizi çekebilir Mutfak Yaptırma Maliyeti Nedir? Hem konforlu hem de rahat kullanım alanı her mutfak için gereklidir. Bu konuda en modern ve en yenisini sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

    Leave Your Comment Here