banyo yenileme

Banyo Yenileme Ücretleri 2022

Su ve sıcağın buharına maruz kalan banyoları yenilenip elden geçirmek hatta komple banyo yenileme konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Banyo yenileme hizmeti alacağınız firmanın verdiği hizmet kalitesi ve ücreti tercih sebebiniz olacaktır. Günümüz ekonomik şartlarında yaşamakta olduğunuz tüm evi baştan aşağıya restore edip yenilemek oldukça külfetli masraflarla baş başa kalmanıza sebep olabilecektir. Dekorasyon konusunda oldukça işini iyi yapan firmamızın da sizlere tavsiyesi odalarınız ve evin diğer bölümlerini parça parça yenilemenizdir. Banyo yenileme fikriniz oluşmuşsa ve artık eskiyen fayansları ve duş alanının demode halinden sıkıldıysanız firmamızdan bunun için fiyat alabilirsiniz.

banyo yenileme

Banyo Yenileme Fiyatları Ne Kadar?

Her geçen yıl artan inşaat ve dekorasyon malzeme fiyatları ile evlerdeki yenileme ve tamirat işleri için ortaya çıkacak maliyetler değişkenlik göstermektedir. Kalekimden çimentoya, fayans ve duşa kabin fiyatlarından musluk ve lavabo ücretlerine bir önceki yıla göre oldukça artan bir toplam tutarla karşılaşmanız muhtemeldir.

Banyo yenileme için firmamızdan alacağınız 2022 fiyatları bazı etmenlere göre değişecektir. Banyonuzun metre karesi ile kullanmak istediğiniz malzemenin kalitesi gibi ve alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterecektir. Sadece eski duşa kabin veya modası geçmiş küveti söktürüp yeni bir duşa kabin yaptırmak alternatifini değerlendirebileceğiniz gibi dekorasyon firmamız tarafından size şahane sıfırdan bir banyo yapılmasını da talep edebilirsiniz.

banyo yenileme

Her detayda, işçiliği artıracak her ince ayrıntıda ödenmesi istenen ücret de artacaktır. Firmamız olabildiğince kar oranını düşük tutmakta. Kaliteli bir işçilikle çalışıyoruz. Size ek bir maliyet ve tamir için maddi yük olmadan hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Uzun yıllar hiç dokunmayacağınız bir alan hazırlamak istiyoruz.

Komple Banyo Yenileme Nasıl Yapılır?

Yıllardır aynı evde oturuyor olabilirsiniz veya başkaları tarafından kullanılan bir evi yeni almışsınızdır. Her iki durumda da bazı sorunlarla karşılaşırsınız. Evinizin banyosu eğer kaliteli malzemelerle yapılmamış ise yıpranmış olması normaldir. Tadilat istiyor demektir bu.

Firmamız bu aşamada devreye giriyor. Daha önce yaptığımız işlerle bu alanda başarımızı gösterdik. Müşteri memnuniyeti yüksek olan bir firmayız. Harika bir banyo yenileme projesi çıkarıp mükemmel bir şekilde alanda kalitesini yansıtıyoruz.

banyo yenileme

Banyonuzun komple yenilenmesini mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Kapısı hariç banyo içerisinde bulunan zemin fayanslarından tavan ışıklandırmasına her alanla ilgileniyoruz. Özellikle duş alanını sıfırdan şık bir yıkanma bölümüne dönüştürüyoruz. Firmamız kolları sıvayıp sizlere harika bir banyo oluşturur.

Evlerde ki dekorasyon yenilemelerinin belki de yeniliği en çok hissettiren kısımlarından biridir banyolar. Sanki sadece banyo değil komple daire yenilemiş algısı ile evde yaşayanları mutlu ederler. İlginizi çekebilir Ortalama Banyo Tadilat Fiyatları 2022. Firmamız Dekorasyon Uzmanı siz değerli müşterilerimizin hem banyo hem de diğer ev tadilat işlerinde yanınızda. Yenileme arzularınızda her talebinizi yerine getirmekten mutluluk duyarız.

    Leave Your Comment Here