Dekorasyon Uzmanı

Hizmetlerimiz

Kartal Dekorasyon ve Tadilat İşleri.

İstanbul Dekorasyon ve Tadilat 

kartal Dekorasyon ve Tadilat İşleri

Dekorasyon Uzmanı olarak Kartal dekorasyon ve tadilat işleri için kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik sunmaktayız. 20 yıllık tecrübemizle yanınızdayız.

Dekorasyon ve tadilat işlerinizi uygun fiyat ve ödeme şartları ile yapmaktayız. Fiyat almak için bizi arayabilir, ücretsiz ön keşif isteyebilirsiniz. En başından en sonuna kadar iyi planlanmış bir proje ile çalışmaktayız.

Her biri kendi alanında uzman olan profesyonel ekibimiz ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Kullandığımız malzemeler de kalitelidir. Güvenilir ve yeterli bir firmayız. Dekorasyon ve tadilat işlerinizde isteğiniz doğrultusunda hareket ederiz. Projenin her sürecinde sizden onay alarak ilerleriz.

Çıkabilecek sorunları hemen çözüme kavuşturur, ayrıntı ve detayları önemseriz. Nereden başlanması gerekir, nelere dikkat edilmelidir, sizi bilgilendiririz. Önceliklerinizi belirler, ortak bir çalışma ile sonuca gideriz. Hiçbir zaman işin ucuz tarafına yönelmeyiz. Her zaman kaliteli malzeme ve kaliteli hizmet sunmak amacımızdır

Uygulama, ihtiyaçlar ve istekler farklı olsa da yapılacak dekorasyon ve tadilat işlerinde izlenmesi gereken yol aynıdır.  Önce ücretsiz bir ön keşif yapılır. Bu sayede sizin göremediğiniz detayları biz görebilir ve tespit ederiz. Detaylı keşiften sonra ise size sunacağımız teklif ile çözüme ulaşma yoluna gireriz.

Sizinle birlikte yapılacak işlerin listesi hazırlanır. Proje kapsamında kullanılacak malzeme tespit edilir. İşin akışı sürecinde bazen değişiklikler yapılması gerekir. Bu nedenle her aşamada müşteri onaylı hareket ederiz.

Projeniz Mi Var?.

Uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel teklifler için mesaj atmayı unutmayın!