Dekorasyon Uzmanı

Hizmetlerimiz

Beykoz Dekorasyon ve Tadilat İşleri.

İstanbul Dekorasyon ve Tadilat 

beykoz Dekorasyon ve Tadilat İşleri

Dekorasyon Uzmanı Firması olarak Beykoz dekorasyon ve tadilat işleri için yanınızdayız. Aradığınız hizmet için firma firma dolaşmanıza gerek yok!

Dekorasyon ve tadilat işleriniz için istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla eş dost ve akrabadan referans almak için uğraşmayın. Harcayacağınız zaman size ve sevdiklerinize kalsın. Gönül rahatlığı ile hizmet almak için bizi arayınız. Dekorasyon ve tadilat işleriniz firmamızın garantisi altındadır.

Bekleyen işlerinizi kolayca halletmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İsteklerinizi bize ilettiğinizde çalışma sistemimizi ve dekorasyon, tadilat işleri ile ilgili bilgileri size aktarıyoruz. Tüm işlerinizi sorunsuz yapıyor ve her aşamada sizleri bilgilendiriyoruz.

Öncesinde ücretsiz olarak geliyor, isteklerinizi öğreniyor, eksikleri tespit ediyor, ölçüleri alıyor ve ön keşif yapıyoruz. Bütçe ve zevkinize göre taslak projemizi hazırlıyoruz. Bütçe planı hazırlayarak fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklifimizi uygun bulduğunuzda kullanılacak malzemeyi belirleyerek projenin başlama ve bitiş tarihini kararlaştırıyoruz. 

Böylece dekorasyon ve tadilat işlerine başlıyoruz. Sizlere söz verdiğimiz süre içinde istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda işimizi yapıyoruz. Projenin bütün aşamalarında sizi bilgilendirerek onayının kapsamında hareket ediyoruz. İş bitiminde ise en ince detaylara kadar genel temizliği yaparak teslim ediyoruz.

Mevcut binanızda yapacağımız yapısal müdahalelerle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Mekanınızın özgün yapısını koruyarak yeni iç mekanı onun içine yerleştiriyoruz. Dekorasyon Uzmanı Firması olarak Beykoz dekorasyon ve tadilat işleri için bir çok proje yelpazesine sahibiz.

Projeniz Mi Var?.

Uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel teklifler için mesaj atmayı unutmayın!