Dekorasyon Uzmanı

Hizmetlerimiz

Kadıköy Dekorasyon ve Tadilat İşleri.

İstanbul Dekorasyon ve Tadilat 

kadıköy Dekorasyon ve Tadilat İşleri

Dekorasyon Uzmanı Firması olarak Kadıköy dekorasyon ve tadilat işleri için yanınızdayız. Tüm işlerinizi tek elde toplayarak zamandan ve fiyattan kazanacaksınız.

Dekorasyon ve tadilat işleriniz için sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmaktayız. İhtiyaçlarınız belirlendikten sonra sizlerin farklı ya da sıra dışı taleplerinizi de kapsayan bir proje hazırlarız.

 Hayal ettiğiniz her şey profesyonel ekibimiz ile hayata geçirilir. Sorunsuz bir şekilde kararlaştırılan tarihte teslim etmekteyiz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bütçe dostu olan fiyatlarla yapmaktayız. Her biri kendi dalında uzman olan ekibimiz her zaman hizmete hazırdır.

Mekanınızı yeniden dekore etmek ve gerekli alanlarda tadilat yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız değişiklikler ortama yenilik katacaktır. İşe renk değişimi ile başlayabiliriz. Daha sonra sizin istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapmaktayız.

Dekorasyon ve tadilat işlerinizde klasik uygulamaların yanı sıra farklı tasarımlarda hayata geçirebiliriz. Biz, özgün fikirler üreten, vizyon sahibi, yenilikçi bir firmayız. Ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tasarımlarımız için yapacağımız çalışmaların kapsamını sizin talepleriniz belirler. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir proje hazırlanır. Ama öncelikle ücretsiz ön keşif yapılmalıdır. Eksikler yerinde görülmelidir. Proje bitiş tarihi belirlenmelidir.

Proje aşamaları sürecinde sizleri bilgilendirerek yol almaktayız. Böylece bütçe kontrolü de sağlanmış olmaktadır. Her detay ve ayrıntı titizlikle ele alınmaktadır. Böylece proje süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Proje uygun maliyetle, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle yapılmaktadır.

 

Kadıköy Dekorasyon Tadilat

Bir mekâna tadilat yapılıyorken; tasarımın mekânın yapılış ve kullanım maçına uyun olması çok ehemmiyetlidir. Kadıköy tadilat işletmesi olarak tüm takımımızla mimarideki tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarımızı kıymetli alıcılarımızın arzu ettikleri ile birleştirmek için yeni çözümler arayışı içindeyiz. İşletme olarak yaşama geçirdiğimiz yeni projelerde tüm işlevi estetiği ve niteliği yaşam civarlarınıza taşımayı emel edinmişizdir. Her türlü mekânlarınızın tadilat işlerine başlamadan evvel üç ebatlı görsel çalışmalar yapaktayız. Bunu yapmamızın emeli ise tadilat sonrası alıcılarımızı makûs neticelerden kurtarmaktır.

Kadıköy tadilat dekorasyon olarak özellikle dairelerde yapılacak olan tadilat harekâtları sırasında yapılacak boyanın düzgün yapılabilmesi için zemini iyice arınmaktayız paklik yaparken kabaran ve dökülen yerleri ise kazıyarak alçı ile tamirat yoklama yapılması ve zeminin iyice zımpara i yapılması gerekmektedir. Zemin iyi düzgün hale geldikten sonra yoklama alçı macun uygulaması harekâtına devam edilmektedir kısa bir anlatış ile tüm takım kadromuzla tadilat harekâtları sırasında A’dan z’ye dikkat edilmesi gereken tüm noktalara dikkat etmekteyiz.

Ayrıca tadilat sırasında yaptığımız boyalar son derece dayanıklılık sürecine örtücü özelliğine ve kullanım rahatlığına dikkat edilerek uygulanmaktadır. Boya ve badana harekâtları sırasında uzman takımlarımız ekonomik ve akılda çözümler sunmaktır. Kadıköy tadilat olarak emelimiz çok para kazanmak değildir. Emelimiz öncelikle alıcı memnuniyetini kazanmaktır.

Kadıköy Tadilat Hizmetleri

Bina dış cephe mantolama,

Dış cephe kaplama ve ya boyama,

Çatı üretimi ya da tadilatı,

Banyo yenileme ve tadilatı,

Mutfak yenileme ve tadilatı,

Tüm konut içi yenileme,tadilat ve ya dekorasyon harekâtları

Villa tadilatları,İş yeri ve büro yenileme, tadilat, dekorasyon harekâtları,

Alan genişletme ve birleştirme projeleri,

Havuz imal, onarım ve tadilat işleri hizmet kalemlerimiz içerisindedir..

Sizin gereksiniminiz hangisi olursa olsun biz, profesyonel takımımızla en doğru ve en ayrıntılı projeleri sizler için hazırlayarak uygulamayı amaçlıyoruz.

Kadıköy Dekorasyon Tadilat

Planlama :

Bizlere istinaden teslim ettiğiniz mekanlarınızı en doğru fikirlerle kullanışlı konforlu ve görsel şıklıkla modernize ederek,size taahüt ettiğimiz nitelik,bütçe ve giderekmeyle sizlere anahtar teslim operasyonlar yaparak memnuniyetinizi referanslarımız arasına büyük bir kıymetle taşımaktır…

Acıbadem semtinde tadilat ve dekorasyon işlerini itina ile yapmaktayız, banyo tadilatı,mutfak tadilatı, anahtar teslim tadilat, büro tadilat ve dekorasyon işleri,havuz imal işleri,çatı üretimi ve tadilatı, villa tadilatı vb. tadilat ve dekorasyon işlerinde anahtar teslim işler yapmaktayız. Acıbadem tadilat ve dekorasyon, Bostancı tadilat ve dekorasyon, Caddebostan tadilat ve dekorasyon, Fenerbahçe tadilat ve dekorasyon, Feneryolu tadilat ve dekorasyon, Göztepe tadilat ve dekorasyon, Koşuyolu tadilat ve dekorasyon, Kozyatağı tadilat ve dekorasyon, Sahrayıcedit tadilat ve dekorasyon, Suadiye tadilat ve dekorasyon.

Kadıköy Dekorasyon Tadilat Projeniz Mi Var?.

Uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel teklifler için mesaj atmayı unutmayın!