Dekorasyon Uzmanı

Hizmetlerimiz

Eyüp Dekorasyon ve Tadilat İşleri.

İstanbul Dekorasyon ve Tadilat 

eyüp Dekorasyon ve Tadilat İşleri

Dekorasyon Uzmanı Firması olarak Eyüp dekorasyon ve tadilat işleri için yanınızdayız. 20 yıla dayanan tecrübemiz ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Mekan içi tadilat işleri, ev tadilatı, mağaza tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ofis dekorasyonu, ev dekorasyonu, boya ve sıva işleri, mutfak ve banyo tasarımı… Kısacası aklınıza dekorasyon ve tadilatla ilgili ne geliyorsa hepsini yapıyoruz.

Tadilat işleri ve dekorasyonu tek elde toplayarak zamandan ve fiyattan kazanmanızı sağlıyoruz. Her biri kendi alanında uzman olan kadromuz,  tecrübeli ustalarımız, yeterli ve güvenilir personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Her türlü tadilat işlerinizi yapacak alt yapıya sahibiz.

Ev, ofis, işyeri ve mağaza gibi mekanların tadilat ve dekorasyonlarını sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmaktayız. Özgün bir tasarım anlayışı ile hareket ediyoruz. Ücretsiz yaptığımız ön keşif ile yerinde eksik tespiti yapıyoruz. Projeyi ve kullanılacak malzemeyi size sunuyoruz.

Proje başlama ve bitim tarihi kararlaştırıldıktan sonra uygulama aşamasına geçiyoruz. Projenin her aşamasında en ince detaya kadar ele alıyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. Böylece bütçe kontrolü de sağlıyoruz. 20 yıla dayanan tecrübemiz ile işlerinizi zamanında ve sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet prensibimizdir.

Müşteri memnuniyeti kapsamında hareket etmekteyiz. Beğenmediğiniz her şeyi değiştiriyoruz ve ek ücret talep etmiyoruz. Uygun bütçe ve ödeme seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Projeniz Mi Var?.

Uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel teklifler için mesaj atmayı unutmayın!