Dekorasyon Uzmanı

Dekorasyon Firmaları İstanbul

Dekorasyon Firmaları İstanbul.

Dekorasyon Tadilat  İstanbul

Dekorasyon Firmaları İstanbul

İstanbul Dekorasyon Firmaları , iç mekânları mevcut mimariyle geçimli işlev gören bir kişilik oluşturacak biçimde tertip etme sanatıdır. Dekorasyon, yüzey dokusu, bezeme, mobilya, döşemelik kumaş, aydınlatma ve malzeme gibi mevzularla ilgilenir.

Genellikle mevcut binaya yalnızca ufak yapısal müdahalelerde bulunur. Bu uygulamanın tipik misalleri villa, daire, ev, otel ve lokantaların iç mekânlarıdır. İç mekân tasarımı, mekânsal hacme müdahale yoluyla özgün öğe ve mobilyaların yerleştirilmesi ve yüzeylerin işlenmesi yoluyla farklı kimlik ve atmosfere sahip civarlar yaratılmasıyla ilgilenen disiplinler arası bir uygulamadır.

İstanbul Dekorasyon Firmaları mevcut binada çok az yapısal farklılık gerektiren ya da hiç gerektirmeyen projeleri onarabilir. Mekânın özgün yapısı korunur ve yeni iç mekân onun içine yerleştirilir. Bu çoğunlukla geçici bir uygulamadır ve tipik olarak mağaza, sergi mekânı ve ev projelerine içerir.

İçmimarlık, mevcut binaları yenileme teşebbüsüyle, mevcut boşluklara ve yapılara müteveccih yaklaşımların yine oluşturulmasıyla, binaların yine kullanımıyla ve organizasyonel prensiplerle ilgilenir. İç mekân tasarımı ve mimarlık uygulamaları arasında köprü kurarken çoğunlukla karışık yapısal, etrafsal ve hizmete müteveccih problemlerle uğraşır.

Dekorasyon Firmaları müzeler, galeriler ve değişik kamusal binalardan bürolara, muhtelif ticari yapılara ve evlere kadar muazzam bir proje yelpazesini kapsar.

Dekorasyon Firmaları İstanbul Nasıl Çalışıyor? 

• Fiyatsız olarak konutunuza – iş yerinize gelip banyonuzun miktarlarını alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre planlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe tasarıyı hazırlayıp ayrıntıları ile beraber size önerimizi sunuyoruz.

•Önerimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme tanımlanarak ayrıntıları kapsayan bir kontrat hazırlayıp karşılıklı hakların korunması ismine kontrat hazırlıyoruz. Bu kontratta başlama ve bitiş vaktini belirtiyoruz.

İstanbul Dekorasyon Firmaları Uygulamaları 

• Banyonuzun, mutfağınızın, dairenizin, villanızın evvelki tüm daha önceki malzemesini ve tadilat esnasında çıkan kazı malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

• Elektrik ve sıhhi tesisatını yeni tasarıya göre yeniliyoruz.

• Tanımlanan seramik – fayans ve dekor mahsulleri ile taban ve duvarların kaplama harekâtını yapıyoruz.

• Tanımlanan banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin pil musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan, taraça, duvar kağıdı, aydınlatma vs gibi mahsullerin kurulumunu yapıyoruz.

• Tadilat sonrası evinizin en ince ayrıntısına kadar genel pakliğini yapıp teslim ediyoruz.

Dekorasyon Uzmanı İstanbul Dekorasyon Firmaları kategorisinde başka hangi hizmetleri veriyor?

Başka hangi uygulamaları yapıyoruz?

İSTANBUL DEKORASYON VİLLA BÜRO TADİLATI

İSTANBUL ANAHTAR TESLİM TADİLAT KONUT TADİLATI

İSTANBUL FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

İSTANBUL KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

İSTANBUL KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

İSTANBUL ELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

İSTANBUL ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

İSTANBUL KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

İstanbul Dekorasyon Firmalarını mı araştırıyorsunuz?.

Uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel teklifler için mesaj atmayı unutmayın!